Aký je to neobmedzený webhosting?

25.05.2015

Aký je to neobmedzený webhosting?

Mnoho záujemcov, ktorí uvažujú o našom neobmedzenom webhostingu sa nás často pýta, či je tento webhosting skutočne neobmedzený. Bolo by jednoduché zaplatiť si tento produkt za pár desiatok EUR ročne a vytvoriť si tak sklad na zálohovanie stoviek GB dát. Je to možné a je tento webhosting skutočne neobmedzený?

V rámci našich služieb poskytujeme mnoho vecí neobmedzene, každému však musí byť jasné, že musia platiť isté hranice. V opačnom prípade by to znamenalo, že bude tento balíček zneužívaný na zálohovanie a skladovanie neúmerného množstva dát a časom by bolo nutné zasiahnuť.

 

Neobmedzene Vám teda poskytujeme naše služby v rámci pravidiel FUP (Fair Use Policy), čo znamená, že sa Vás nechystáme v žiadom prípade obmedzovať, pokiaľ naša služba nebude zneužívaná. 

Čo sa stane, keď začnem neobmedzený webhosting využívať neprimeraným spôsobom?

Rozhodne Vás nezablokujeme, ani Vám dáta nezmažeme. Budeme Vás kontaktovať a dohodneme ďalší postup.

Prečo neobmedzený webhosting obmedzujeme?

Aby webhosting fungoval a zákazníci spokojní, musíme niektore veličiny dôkladne strážiť. Dôvodom nie je nič iné, ako snaha udržať všetky naše služby plne funkčné pre našich zákazníkov. Je samozrejme skutočne ťažké určiť, čo sa vyhodnocuje ako zneužívanie služby, vo všeobecnosti sa dá povedať, že u nás využívaju tento produkt ľudia, ktorí využívajú 2 GB priestoru ale i ľudia, ktorí majú u nás viac ako 20 GB e-mailov. Pokiaľ sa teda chystáte službu využívať seriózne (ukladať si súbory súvisiace s webom, ktorý beží na danej doméne a nie vytvárať si neúmerné zálohy), bude všetko v poriadku.

Neobmedzený webhosting je hlavne o slobode – nemusíte do budúcna riešiť, koľko potrebujete miesta, aký produkt si vybrať a podobne. 99% klientov nenarazí na hranicu, kedy ich budeme musieť kontaktovať s upozornením, že webhosting využívajú neprimeraným spôsobom.

 

Napísal Premium Hosting v kategórii Tipy a triky

Pridaj komentár

Späť na vrch