logo logo logo
PremiumHosting prechádza pod WY
S radosťou vám oznamujeme že od 13.08.2019 sme sa stali súčasťou
nášho dlhoročného technologického partnera Webglobe - Yegon.
ČÍTAŤ VIAC

Hostingové novinky – október (10/2014)

3.11.2014

Hostingové novinky – október (10/2014)

V októbri sme pre Vás pripravili viacero noviniek, ktoré Vám spríjemnia používanie našich služieb. Zmeny sa týkajú hlavne lepších cien domén, no i technických záležitostí – veríme, že potešia.

 

Trvalé zníženie ceny .sk domény
Po novom u nás zaregistrujete .sk doménu za 11.9 € bez DPH ročne. Žiadna akcia ani reklamština, za túto cenu si doménu zaregistrujete i bez webhostingu, taktiež i predĺžite ďalšie roky. Jedinou podmienkou je, že doména musí byť zaregistrovaná po dátume 14. 10. 2014.

Akciová cena na registráciu .eu domény
Zároveň stále prebieha akciová cena na registráciu .eu domény – ak si zakúpite webhosting s .eu doménou do konca novembra, za registráciu .eu domény neplatíte! Pokiaľ máte záujem len o registráciu bez webhosting-u, doménu Vám zaregistrujeme len za 1 € bez DPH!

Zvyšujeme bezpečnosť – šifrovaný protokol https na našom webe
Už zopár dní môžete spozorovať ikonku zeleného zámku pri adrese nášho webu vo Vašom prehliadači, čo znamená, že používame SSL certifikát od certifikačnej autority a všetká komunikácia, zadávanie údajov a pod. medzi Vami a našim webom prebieha šifrovane a bezpečne.

Oddelenie e-mailov mimo našej siete
Dňa 23. 10. 2014 nastal nečakaný výpadok, ktorý trval takmer hodinu. Problém nastal v datacentre GTS, a. s., kde máme umiestnenú našu infraštruktúru. Nebol to štandardný výpadok, no z niektorých sietí sme nefungovali. Dotklo sa to veľkého počtu webov, ktoré sú prevádzkované v SR, pretože datacentrum GTS využíva i väčšie množstvo (konkurenčných) spoločností. Problémom tretích strán nezabránime (aj keď toto datacentrum patrí medzi najlepšie v SR) a preto sme sa rozhodli presunúť naše e-maily mimo nás. Vďaka tomu s Vami budeme v prípade podobných situácií vedieť aktívne komunikovať.

Výsledky prieskumu
Minulý mesiac sme Vás požiadali o vyplnenie krátkeho dotazníku, ktorý by nám pomohol zistiť, aké služby Vám chýbajú a odhaliť slabé miesta. Veľmi nás potešilo, že naše služby a kvalitu podpory hodnotíte prevažne ako priemernú. Vážime si Váš názor a keďže v prevažnej väčšine odpovedí Vám chýbal multihosting a možnosti platieb faktúr online, tieto možnosti pripravujeme na spustenie ešte tento rok!

Momentálne taktiež pripravujeme a testujeme prechod na RAID10, čo umožní zrýchlenie IO (diskových operácií) až na dvojnásobok.

 

Napísal Premium Hosting v kategórii Novinky

Pridaj komentár

Späť na vrch