logo logo logo
PremiumHosting prochází pod WY
S radostí vám oznamujeme že od 13.08.2019 jsme se stali součástí
našeho dlouholetého technologického partnera Webglobe - yegon.
ČÍST VÍCE

Hostingové novinky – Říjen (10/2014)

3.11.2014

Hostingové novinky – Říjen (10/2014)

V říjnu jsme pro Vás připravili několik novinek, které Vám zpříjemní používání našich služeb. Změny se týkají hlavně lepších cen domén, no i technických záležitostí – věříme, že potěší.

 

Trvalé snížení ceny .cz domény
Po novom u nás zaregistrujete .sk doménu za 11.9€ bez DPH ročně. Žiadna akcia ani reklamština, za túto cenu si doménu zaregistrujete i bez webhostingu, taktiež i predĺžite ďalšie roky. Jedinou podmienkou je, že doména musí byť zaregistrovaná po dátume 14. 10. 2014.

Akciová cena na registráciu .eu domény
Zároveň stále prebieha akciová cena na registráciu .eu doményak si zakúpite webhosting s .eu doménou do konca novembra, za registráciu .eu domény neplatíte! Pokiaľ máte záujem len o registráciu bez webhosting-u, doménu Vám zaregistrujeme len za 1bez DPH!

Zvyšujeme bezpečnosťšifrovaný protokol https na našom webe
Už zopár dní môžete spozorovať ikonku zeleného zámku pri adrese nášho webu vo Vašom prehliadači, což znamená, že používame SSL certifikát od certifikačnej autority a všetká komunikácia, zadávanie údajov a pod. medzi Vami a našim webom prebieha šifrovane a bezpečne.

Oddelenie e-mailov mimo našej siete
Dne 23. 10. 2014 nastal nečakaný výpadok, ktorý trval takmer hodinu. Problém nastal v datacentre GTS, a. s., kde máme umiestnenú našu infraštruktúru. Nebol to štandardný výpadok, no z niektorých sietí sme nefungovali. Dotklo sa to veľkého počtu webov, ktoré sú prevádzkované v SR, pretože datacentrum GTS využíva i väčšie množstvo (konkurenčných) spoločností. Problémom tretích strán nezabránime (aj keď toto datacentrum patrí medzi najlepšie v SR) a preto sme sa rozhodli presunúť naše e-maily mimo nás. Vďaka tomu s Vami budeme v prípade podobných situácií vedieť aktívne komunikovať.

Výsledky prieskumu
Minulý mesiac sme Vás požiadali o vyplnenie krátkeho dotazníku, ktorý by nám pomohol zistiť, aké služby Vám chýbajú a odhaliť slabé miesta. Veľmi nás potešilo, že naše služby a kvalitu podpory hodnotíte prevažne ako priemernú. Vážime si Váš názor a keďže v prevažnej väčšine odpovedí Vám chýbal multihosting a možnosti platieb faktúr online, tieto možnosti pripravujeme na spustenie ešte tento rok!

Momentálne taktiež pripravujeme a testujeme prechod na RAID10, čo umožní zrýchlenie IO (diskových operácií) až na dvojnásobok.

 

Napsal Premium Hosting v kategorii Novinky

Napsat komentář

Zpět na vrch