Logo Logo Logo
PremiumHosting geht unter WY
Wir freuen uns bekannt zu geben, dass die 13.08.2019 Wir haben einen Teil geworden
unsere langjährigen Technologiepartner WEBGLOBE - yegon.
WEITERLESEN
Wenn Sie möchten, auf den Beinen stehen und Ihr Geschäft starten? Hier ist eine Liste der Dinge, dass Sie brauchen zu Hause lösen 8.08.2019

Wenn Sie möchten, auf den Beinen stehen und Ihr Geschäft starten? Hier ist eine Liste der Dinge, dass Sie brauchen zu Hause lösen

Die Zahlen zeigen,, že čoraz viac ľudí opúšťa istotu zamestnaneckého vzťahu a začína riešiť vlastné podnikanie. Dies gilt für alle Altersgruppen, obwohl natürlich, besonders die jüngeren. Starten Sie Ihr eigenes Geschäft ist eine wichtige Entscheidung, die von mehreren Handlungen begleitet werden müssen. Nicht zu vergessen, hier ist eine kurze Liste.

Čítať pokračovanie článku >>

Geschrieben von admin in der Kategorie Tipps und Tricks

0

Krátky úvod do affiliate marketingu 9.06.2019

Krátky úvod do affiliate marketingu

Affiliate marketing už dávno nie je vo svete žiadnou novinkou. Na Slovensku však len teraz začína naberať svoj potenciál. Jedná sa o vedľajší stabilný marketingový kanál, ktorý prináša predaje a nových zákazníkov do obchodu. Trvá zvyčajne dlhšie, kým začne fungovať pre eShop, avšak má ľahko a jednoznačne merateľné výsledky.

Čítať pokračovanie článku >>

Geschrieben von admin in der Kategorie Tipps und Tricks

0

Mega Rabatt auf neue .com-Domain und anderen Nachrichten 14.09.2016

Mega Rabatt auf neue .com-Domain und anderen Nachrichten

S radosťou Vám oznamujeme, že odo dňa 14.9. 2016 Vám v rámci akcie, ktorú spustil SK-NIC, ein. s., správca národnej domény .sk, ponúkame registráciu nových domén za najnižšiu cenu v našej histórii. Novú doménu .sk si môžete od 1.9. 2016 u nás zaregistrovať za cenu 7,9 € bez DPH ročne, predĺženie domény Vás bude stáť 12,2 € bez DPH za každý rok. K doméne je nutné zakúpiť akýkoľvek webhosting z našej ponuky, v prípade samotnej registrácie je nutné prirátať poplatok 0,2 € bez DPH mesačne za parkovanie domény.

Momentálne pracujeme na facelifte nášho webu, ktorý Vám prinesie lepšie využívanie našich služieb (jeden login pre všetky služby), jednoduchšiu prácu na mobilných zariadeniach, platbu cez platobnú bránu a kompletnú zmenu Webpanelu - v novej verzii bude možná napr. obnova webu zo záloh na jeden klik.

Wir, že Vás novinky potešili :-)

Geschrieben von Premium Hosting in der Kategorie Nachrichten

0

Spustili sme pre Vás PHP7 1.04.2016

Spustili sme pre Vás PHP7

Aus 1.4. 2016 je možné využívať na našom webhostingu PHP7. Výhodou nového PHP je hlavne rýchlosť, podľa vývojárov dokáže prechod na PHP7 zvýšiť rýchlosť a odozvu webu až o 50%. Rýchlosť nového PHP ovplyvnili mnohé zmeny - mnohé zastaralé funkcionality boli odstránené, zastaralý Zend Framework bol prepísaný na PHP Next_generation a podobne.

Čítať pokračovanie článku >>

Geschrieben von Premium Hosting in der Kategorie Nachrichten, Ankündigungen, Tipps und Tricks

0

SSL certifikát Let’s Encrypt zdarma u nás pre každého 26.01.2016

SSL certifikát Let’s Encrypt zdarma u nás pre každého

Mnoho z Vás iste zaznamenalo existenciu projektu Lassen Sie uns Encrypt. Jedná sa o verejnú, otvorenú a bezplatnú certifikačnú autoritu, vďaka ktorej môžete získať SSL certifikát zdarma pre Váš web. Oproti bežnému SSL certifikátu, wer kauft und aktiviert eine Domain für ein Jahr ab dem Zertifikat erzeugt nur Lassen Sie uns Encrypt 3 mesiace, potom ho je nutné obnoviť. Nám sa však podarilo celý proces zautomatizovať tak, Sie können für jede Domain die Nutzung unserer Dienstleistungen, um in einem einzigen Klick zu installieren, predĺženie jeho platnosti je automatizované.

Čítať pokračovanie článku >>

Geschrieben von Premium Hosting in der Kategorie Návody (wiki), Nachrichten, Tipps und Tricks

0

Registrácia .SK domén sa tento rok zmení 11.01.2016

Registrácia .SK domén sa tento rok zmení

Správca slovenskej národnej domény SK-NIC, ein. s. oznámil 8. 1. 2016 Bevorstehende Änderungen in der .com Domain-Registrierung. Entwurf einer neuen Regelung wurde bei der Dezember-Sitzung der Kommission für die Verwaltung der nationalen Domain .com eingeführt, momentálne prebieha diskusia o pravidlách s registrátormi.

 

Čítať pokračovanie článku >>

Geschrieben von Premium Hosting in der Kategorie Nachrichten

0

Premigruj Domain zu uns und fahren die Tesla Model S! 11.12.2015

Premigruj Domain zu uns und fahren die Tesla Model S!

Viele von euch leiden Stromausfälle Ihre Website und toleriert Ihrem aktuellen Web-Host Ausreden. Mit Weihnachten nähern wir gerade haben Sie ein wenig Konkurrenz vorbereiten zu lassen,.

Čítať pokračovanie článku >>

Geschrieben von Premium Hosting in der Kategorie Nachrichten, Tipps und Tricks

0

Wie gehen Sie an die E-Mail-Domain mit Google Mail-om zu verbinden 28.07.2015

Wie gehen Sie an die E-Mail-Domain mit Google Mail-om zu verbinden

Mnoho z Vás využíva (alebo sa chystá využívať) prepojenie Vašej domény s Gmail-om. Prinášame Vám jednoduchý návod, Ich.

Čítať pokračovanie článku >>

Geschrieben von Premium Hosting in der Kategorie Návody (wiki), Tipps und Tricks

0

Ako si nastaviť e-mail v iPhone 15.06.2015

Ako si nastaviť e-mail v iPhone

Keďže je e-mail pre mnoho z Vás (i nás) základný pracovný nástroj, rozhodli sme sa pripraviť jednoduchý návod, ako si e-mailové konto prevádzkované u nás nastaviť v iPhone.

Čítať pokračovanie článku >>

Geschrieben von Premium Hosting in der Kategorie Návody (wiki), Tipps und Tricks

0

Aký je to neobmedzený webhosting? 25.05.2015

Aký je to neobmedzený webhosting?

Mnoho záujemcov, ktorí uvažujú o našom neobmedzenom webhostingu sa nás často pýta, či je tento webhosting skutočne neobmedzený. Bolo by jednoduché zaplatiť si tento produkt za pár desiatok EUR ročne a vytvoriť si tak sklad na zálohovanie stoviek GB dát. Je to možné a je tento webhosting skutočne neobmedzený?

Čítať pokračovanie článku >>

Geschrieben von Premium Hosting in der Kategorie Tipps und Tricks

0

Zurück zum Anfang