Logo Logo Logo
PremiumHosting geht unter WY
Wir freuen uns bekannt zu geben, dass die 13.08.2019 Wir haben einen Teil geworden
unsere langjährigen Technologiepartner WEBGLOBE - yegon.
WEITERLESEN

SSL certifikát Let’s Encrypt zdarma u nás pre každého

26.01.2016

SSL certifikát Let’s Encrypt zdarma u nás pre každého

Mnoho z Vás iste zaznamenalo existenciu projektu Let’s Encrypt. Jedná sa o verejnú, otvorenú a bezplatnú certifikačnú autoritu, vďaka ktorej môžete získať SSL certifikát zdarma pre Váš web. Oproti bežnému SSL certifikátu, ktorý sa kupuje a aktivuje k doméne na jeden rok sa certifikát od Let’s Encrypt generuje iba na 3 mesiace, potom ho je nutné obnoviť. Nám sa však podarilo celý proces zautomatizovať tak, Sie können für jede Domain die Nutzung unserer Dienstleistungen, um in einem einzigen Klick zu installieren, predĺženie jeho platnosti je automatizované.

Ako získam svoj Let’s Encrypt SSL certifikát?

Získanie SSL certifikátu zdarma je jednoduché, stačí si v administrácii WebPanel kliknúť v úvode na tlačidlo SSL certifikát a kliknúť na Vygenerovať certifikát. Váš certifikát je pripravený a nainštalovaný do 5 Protokoll. Po zadaní https://www.nazovvasejdomeny.sk je možné presvedčiť sa o jeho funkčnosti zobrazením ikony zámku – zabezpečenia v address bare v prehliadači.

Inštalácia SSL certifikátu zadarmo

Inštalácia SSL certifikátu zadarmo

Inštalácia SSL certifikátu zadarmo

Načo slúži SSL certifikát?

Okrem faktu, že všetká komunikácia medzi Vašim webom a návštevníkom je šifrovaná a tak je veľmi obtiažne vykonať man-in-the-middle útok, Google v auguste 2014 v snahe podporiť bezpečnejší Internet, oznámil zmenu svojho algoritmu, na základe ktorého určuje pozíciu vo vyhľadávaní. Znamená to, že pokiaľ Váš web obsahuje SSL certifikát, môže sa umiestniť vo vyhľadávaní vyššie, ako web Vašej konkurencie, ktorý SSL certifikát neobsahuje.

Využite teda možnosť zdarma pomôcť Vášmu webu a podporte bezpečnejší Internet. Služba beží ako Public Beta, preto sa zatiaľ neodporúča jej využitie na mission critical weboch – pre toto použitie je stále lepší kvalifikovaný komerčný SSL certifikát od certifikačnej autority.

Geschrieben von Premium Hosting in der Kategorie Návody (wiki), Nachrichten, Tipps und Tricks

Lassen Sie eine Antwort

Zurück zum Anfang