Mega discount on new .com domain and other news 14.09.2016

Mega discount on new .com domain and other news

S radosťou Vám oznamujeme, že odo dňa 14.9. 2016 Vám v rámci akcie, ktorú spustil SK-NIC, a. s., správca národnej domény .sk, ponúkame registráciu nových domén za najnižšiu cenu v našej histórii. Novú doménu .sk si môžete od 1.9. 2016 u nás zaregistrovať za cenu 7,9 € bez DPH ročne, predĺženie domény Vás bude stáť 12,2 € bez DPH za každý rok. K doméne je nutné zakúpiť akýkoľvek webhosting z našej ponuky, v prípade samotnej registrácie je nutné prirátať poplatok 0,2 € bez DPH mesačne za parkovanie domény.

Momentálne pracujeme na facelifte nášho webu, ktorý Vám prinesie lepšie využívanie našich služieb (jeden login pre všetky služby), jednoduchšiu prácu na mobilných zariadeniach, platbu cez platobnú bránu a kompletnú zmenu Webpanelu - v novej verzii bude možná napr. obnova webu zo záloh na jeden klik.

We, že Vás novinky potešili :-)

Written by Premium Hosting in category News

0

We have launched PHP7,sk 1.04.2016

We have launched PHP7,sk

From 1.4. 2016 It can be used on our web host PHP7. Výhodou nového PHP je hlavne rýchlosť, According to the developers can transition to PHP7 increase the speed and responsiveness to the site 50%. Rýchlosť nového PHP ovplyvnili mnohé zmeny - many obsolete functionality has been removed, zastaralý Zend Framework bol prepísaný na PHP Next_generation a podobne.

Čítať pokračovanie článku >>

Written by Premium Hosting in category News, Announcements, Tips and tricks

0

SSL certifikát Let’s Encrypt zdarma u nás pre každého 26.01.2016

SSL certifikát Let’s Encrypt zdarma u nás pre každého

Mnoho z Vás iste zaznamenalo existenciu projektu Let's Encrypt. Jedná sa o verejnú, otvorenú a bezplatnú certifikačnú autoritu, vďaka ktorej môžete získať SSL certifikát zdarma pre Váš web. Oproti bežnému SSL certifikátu, who buys and activates a domain for one year from the certificate generates Let's Encrypt only 3 mesiace, potom ho je nutné obnoviť. Nám sa však podarilo celý proces zautomatizovať tak, You can be for any domain using our services installed with a single click, predĺženie jeho platnosti je automatizované.

Čítať pokračovanie článku >>

Written by Premium Hosting in category Návody (wiki), News, Tips and tricks

0

Registrácia .SK domén sa tento rok zmení 11.01.2016

Registrácia .SK domén sa tento rok zmení

Správca slovenskej národnej domény SK-NIC, a. s. oznámil 8. 1. 2016 Upcoming changes in the .com domain registration. Draft new rules was introduced at the December meeting of the Commission for the management of national domain .com, momentálne prebieha diskusia o pravidlách s registrátormi.

 

Čítať pokračovanie článku >>

Written by Premium Hosting in category News

0

Premigruj domain to us and ride the Tesla Model S! 11.12.2015

Premigruj domain to us and ride the Tesla Model S!

Mnoho z Vás trpí výpadkami svojho webu a toleruje výhovorky svojho súčasného webhostingu. S blížiacimi Vianocami sme si práve pre Vás dovolili pripraviť malú súťaž.

Čítať pokračovanie článku >>

Written by Premium Hosting in category News, Tips and tricks

0

Ako si prepojiť e-mail na doméne s Gmail-om 28.07.2015

Ako si prepojiť e-mail na doméne s Gmail-om

Mnoho z Vás využíva (alebo sa chystá využívať) prepojenie Vašej domény s Gmail-om. Prinášame Vám jednoduchý návod, I do.

Čítať pokračovanie článku >>

Written by Premium Hosting in category Návody (wiki), Tips and tricks

0

Ako si nastaviť e-mail v iPhone 15.06.2015

Ako si nastaviť e-mail v iPhone

Keďže je e-mail pre mnoho z Vás (i nás) základný pracovný nástroj, rozhodli sme sa pripraviť jednoduchý návod, ako si e-mailové konto prevádzkované u nás nastaviť v iPhone.

Čítať pokračovanie článku >>

Written by Premium Hosting in category Návody (wiki), Tips and tricks

0

Aký je to neobmedzený webhosting? 25.05.2015

Aký je to neobmedzený webhosting?

Mnoho záujemcov, ktorí uvažujú o našom neobmedzenom webhostingu sa nás často pýta, či je tento webhosting skutočne neobmedzený. Bolo by jednoduché zaplatiť si tento produkt za pár desiatok EUR ročne a vytvoriť si tak sklad na zálohovanie stoviek GB dát. Je to možné a je tento webhosting skutočne neobmedzený?

Čítať pokračovanie článku >>

Written by Premium Hosting in category Tips and tricks

0

Možnosť výberu verzie PHP online 15.05.2015

Možnosť výberu verzie PHP online

V súvislosti s výmenou serveru avalon minulý mesiac sme pre Vás pripravili novinku - od 1. 5. 2015 je možné si kedykoľvek zmeniť verziu PHP na Vašej doméne.

Čítať pokračovanie článku >>

Written by Premium Hosting in category News, Tips and tricks

0

Installing Open Source CMS in a single click is back (beta) 13.03.2015

Installing Open Source CMS in a single click is back (beta)

Priatelia, počnúc dneškom (13. 3. 2015) sme vrátili späť do WebPanel-u možnosť inštalovať si vybrané Open Source CMS na jedno kliknutie. Pokiaľ ste našim zákazníkom, viete, že tento systém zmizol z administrácie na zopár mesiacov kvôli úpravám. Oproti pôvodnej verzii, ktorá dokázala inštalovať iba CMS Wordpress, Joomla a Prestashop, nová verzia dokáže nainštalovať naviac i Drupal, Magento a OpenCart.

Čítať pokračovanie článku >>

Written by Premium Hosting in category News

0

Back to top