logo logo logo
PremiumHosting prechádza pod WY
S radosťou vám oznamujeme že od 13.08.2019 sme sa stali súčasťou
nášho dlhoročného technologického partnera Webglobe - Yegon.
ČÍTAŤ VIAC

Google Adwords

V spolupráci so spoločnosťou Google sme pre Vás pripravili jedinečnú možnosť, ako prezentovať Vašu stránku alebo firmu na Internete.

Objednajte si webhosting MINI, MAXI alebo PROFIMAIL (v min. hodnote 24 €) od nás po úhrade získate kupón v hodnote 75 € na inzerciu v sieti Google Adwords.

Ako to funguje?

Google Adwords je tzv. PPC (pay per click) systém, čo znamená, že neplatíte za zobrazenie reklamy na Vašu stránku alebo spoločnosť, ale až keď potencionálny zákazník klikne na reklamu a príde na Váš web. Táto forma reklamy je teda pre Vás efektívnejšia.

Ako bude vyzerať moja reklama a kde sa bude zobrazovať ?

Vaša reklama sa bude zobrazovať v obsahovej sieti partnerov a v samotnom vyhľadávaní Google. Ako príklad uvádzame inzerovanie na kľúčové slovo „autopozicovna“ – potencionálny klient hľadá autopožičovňu vo vyhľadávači Google, pred samotnými výsledkami mu je zobrazená Vaša reklama na Vašu autopožičovňu. Po kliknutí na reklamu sa mu zobrazí Vaša stránka a Vám je strhnutý kredit za privedenie klienta (potencionálneho zákazníka) na Vašu stránku.

Ako dlho mi kredit vydrží a koľko ma bude stáť jedne klik?

Záleží od odvetvia, v ktorom inzerujete, inzercia na vysoko konkurenčné kľúčové slová Vás môže stáť viacej ako inzercia na slová, ktoré majú nižšiu konkurenciu.

Čo sa stane, keď vyčerpám kredit?

Pokiaľ nevyplníte fakturačné údaje v sekcii Fakturácia, po vyčerpaní kreditu sa Vaše reklamy prestanú zobrazovať. Je možné ich však neskôr znova spustiť obnovením (predplatením) kreditu.

Čo získam inzerciou v Google Adwords?

Predovšetkým zákazníkov, vyhľadávač Google je najpopulárnejší vyhľadávač na svete a len ťažko nájdete niekoho, kto o ňom ešte nepočul. V online svete sa nachádza viac ako 1,8 miliardy ľudí, z toho viac ako 600 miliónov z nich nakupuje pravidelne online. Reklamu v Google Adwords je možné cieliť napr. na návštevníkov Slovenskej republiky, podľa regiónov atď.

Už v Google Adwords inzerujem, bude mi fungovať darčekový kupón?

Darčekové kupóny sú určené len pre nováčikov v tomto systéme, nebudú fungovať v konte, ktoré je staršie ako 14 dní.

Ako si vytvorím svoju prvú reklamu?

Prejdite na stránku Google Adwords a kliknite na „Začať teraz“, zadajte Vašu e-mailovú adresu, zvoľte si heslo a postupujte podľa pokynov.

Kliknite na „Vytvorte prvú kampaň“ a postupujte podľa pokynov – nastavte si, ako chcete reklamy cieliť (štát, región, mesto, prípadne globálne cielenie), nastavte si denný rozpočet.

Vytvorte si reklamu – vymyslite pútavý titulok, popíšte výhody Vášho tovaru alebo služby.

Vyberte vhodné kľúčové slová, na ktoré sa bude Vaša reklama zobrazovať pri vyhľadávaní.

Využite Váš darčekový kupón – vyberte si spôsob platby a podľa pokynov zadajte kód darčekového kupónu (vrátane pomlčiek), najneskôr 31.12.2012.

Dobijete si kredit vo výške minimálne 25 €, po jeho prečerpaní Vám Google vďaka kupónu dobije do piatich dní ďalších 75 €.

V prípade otázok nás prosím kontaktujte, alebo navštívte podmienky akcie Google.

Propagačný kupón nie je prenosný a nemožno ho predať ani vymeniť !

Táto ponuka je časovo limitovaná, preto neváhajte a využite spôsob, ako zdarma osloviť Vašich zákazníkov a maximalizovať Vaše zisky.

Celý proces je nutné vykonať najneskôr do 31.12.2012.

Google a AdWords sú ochranné známky spoločnosti Google Inc. a sú registrované v USA a iných krajinách.

Späť na vrch