logo logo logo
PremiumHosting prechádza pod WY
S radosťou vám oznamujeme že od 13.08.2019 sme sa stali súčasťou
nášho dlhoročného technologického partnera Webglobe - Yegon.
ČÍTAŤ VIAC

Co jest nieograniczona webhosting?

25.05.2015

Co jest nieograniczona webhosting?

Wielu kandydatów, kto myśli o naszym Nieograniczony hosting często prosi nas, czy to webhosting skutočne neobmedzený. Bolo by jednoduché zaplatiť si tento produkt za pár desiatok EUR ročne a vytvoriť si tak sklad na zálohovanie stoviek GB dát. Je się možné się Tento JE webhosting naprawdę nieograniczony?

V rámci našich služieb poskytujeme mnoho vecí neobmedzene, každému však musí byť jasné, že musia platiť isté hranice. V opačnom prípade by to znamenalo, že bude tento balíček zneužívaný na zálohovanie a skladovanie neúmerného množstva dát a časom by bolo nutné zasiahnuť.

 

Neobmedzene Vám teda poskytujeme naše služby v rámci pravidiel FUP (Fair Use Policy), przy czym te człony, že sa Vás nechystáme v žiadom prípade obmedzovať, pokiaľ naša služba nebude zneužívaná.

Co się dzieje,, keď začnem neobmedzený webhosting využívať neprimeraným spôsobom?

Rozhodne Vás nezablokujeme, ani Vám dáta nezmažeme. Budeme Vás kontaktovať a dohodneme ďalší postup.

Prečo neobmedzený webhosting obmedzujeme?

Aby webhosting fungoval a zákazníci spokojní, musíme niektore veličiny dôkladne strážiť. Dôvodom nie je nič iné, ako snaha udržať všetky naše služby plne funkčné pre našich zákazníkov. Je samozrejme skutočne ťažké určiť, čo sa vyhodnocuje ako zneužívanie služby, vo všeobecnosti sa dá povedať, že u nás využívaju tento produkt ľudia, ktorí využívajú 2 GB priestoru ale i ľudia, ktorí majú u nás viac ako 20 GB e-mailov. Pokiaľ sa teda chystáte službu využívať seriózne (ukladať si súbory súvisiace s webom, ktorý beží na danej doméne a nie vytvárať si neúmerné zálohy), bude všetko v poriadku.

Neobmedzený webhosting je hlavne o slobode – nemusíte do budúcna riešiť, koľko potrebujete miesta, aký produkt si vybrať a podobne. 99% klientov nenarazí na hranicu, kedy ich budeme musieť kontaktovať s upozornením, že webhosting využívajú neprimeraným spôsobom.

 

Wpisany przez Premium Hosting w kategorii Porady i wskazówki

Zostaw odpowiedź

Powrót do góry