logo logo logo
PremiumHosting prechádza pod WY
S radosťou vám oznamujeme že od 13.08.2019 sme sa stali súčasťou
nášho dlhoročného technologického partnera Webglobe - Yegon.
ČÍTAŤ VIAC

Uruchomiliśmy PHP7

1.04.2016

Uruchomiliśmy PHP7

Od 1.4. 2016 Może być stosowany na naszej PHP7 hostingowego. Zaletą nowego PHP Jest to przede wszystkim szybkość, Według twórców może przejść na PHP7 zwiększyć prędkość i zdolność reagowania na miejscu 50%. Stopa nowa PHP wpłynęły liczne zmiany – wielu przestarzała funkcjonalność została usunięta, przestarzałe Zend Framework został przepisany w celu PHP Next_generation w Podobné.

Developeri zo Zend-u si pripravili aj peknú infografiku, kde porovnávajú výkonnosť najpoužívanejších CMS ako je Magento, Drupal, WordPress na aktuálnej novinke PHP7 so staršími verziami PHP. Ako je možné vidieť, Magento sa v ich testoch zrýchlilo až trojnásobne, Drupal 8 beží až o 72% rýchlejšie, WordPress beží takmer dvakrát rýchlejšie.

php7-infographic

 

Pre zmenu PHP na aktuálnu superrýchlu verziu PHP7 sa stačí prihlásiť do WebPanel-u a vybrať si novú verziu.  Zmenu môžete vykonať v sekcii Web -> PHP nastavenia -> PHP version. Zmena je aktívna 5 minút po potvrdení.

php7-premiumhosting

Nevýhodou nového PHP7 je fakt, že momentálne nie sú ešte všetky CMS systémy naplno kompatibilné a pripravené na prechod na PHP7. Populárny WordPress je s PHP7 kompatibilný, rovnako tak aj najpopulárnejšie pluginy pre tento systém.

 

Wpisany przez Premium Hosting w kategorii Aktualności, Ogłoszenia, Porady i wskazówki

Zostaw odpowiedź

Powrót do góry