logo logo logo
PremiumHosting prechádza pod WY
S radosťou vám oznamujeme že od 13.08.2019 sme sa stali súčasťou
nášho dlhoročného technologického partnera Webglobe - Yegon.
ČÍTAŤ VIAC

Spolupráca

Odporúčanie našich služieb

Pokiaľ už spokojne využívate naše služby a máte možnosť nás odporučiť svojej rodine, partnerom a známym, radi sa Vám za Vašu vernosť odvďačíme.

Stačí, keď do objednávky domény zadajú do poznámky Vašu doménu a Vy od nás dostanete prevádzku Vašej domény na 3 mesiace zdarma – samozrejme platí, že pokiaľ odporučíte naše služby štyrom priateľom, Vašu doménu prevádzkujete až jeden rok zdarma. Jedinou podmienkou je využívanie balíka PRO a vyššieho, prípadne ekvivalent s platbou minimálne 2 EUR / mesačne.


Obchodná spolupráca

Ponúkame Vám obchodnú spoluprácu v oblasti prenájmu webhostingových služieb. Táto forma spolupráce je vhodná pre jednotlivcov (freelancer-ov) a webdizajnérske spoločnosti a funguje formou zliav.

Zľavy sa poskytujú partnerom už pri správe 5 a viac domén, platí, že čím viac domén u nás spravujete, tým väčšiu zľavu Vám poskytneme. Navonok vystupujete ako samostatný prevádzkovateľ webhostingu, technickú stránku veci zabezpečujeme my. Všetky Vami objednané domény pre Vašich klientov môžete manažovať 24 hodín denne pomocou modernej administrácie.

Zľavu poskytujeme už od piatej objednanej domény vo výške 20%, pri prevode väčšieho počtu domén k nám Vám poskytneme jednorazovú zľavu z poplatku na prvý rok a presun domén zdarma!

Pre viac informácií ohľadom možností spolupráce nás prosím kontaktujte.

Späť na vrch